Psychologia gry na giełdzie, jak grać mądrze na giełdzie

Psychologia Gry

wcity.pl/kat/biznes-finanse
kalkulator lokat
wybor lokaty
gra na giełdzie
    - psychologia gry
    - analiza rynku
    - system inwestycyjny
fundusze inwestycyjne
lokaty bankowePsychologia gry na giełdzie

Gra na giełdzie może nas zwieść w dość nieoczekiwanym momencie. A mianowicie kiedy początkujący inwestor odnosi sukces, czuje się niezwyciężony i wielki. W tym momencie często jego decyzje są fatalne - podejmuje nadmierne ryzyko i TRACI WSZYSTKO.

Wielu Inwestorów to osoby samotne rezygnujące z bezpiecznej egzystencji, lubią nowe wyzwania i skoki w nieznane.

psychologia gryInwestowanie to szachy to poker to fascynująca przygoda intelektualna, tylko jak w pokerze musi ktoś przegrać żeby ktoś mógł wygrać.

Inwestor sukcesu to osoba mocno stąpającą po ziemi to realista w każdym calu to chłód emocjonalny.

Inwestor sukcesu prowadzi analizę rynku przygotowuje rozsądne plany działania, nigdy sobie nie pozwoli na drogę na skróty.

Pamiętaj aby utrzymać się na rynku Inwestorów musisz kontrolować swoje straty. Inwestorzy - amatorzy nie spodziewają się strat i są zupełnie do takiej sytuacji nie przygotowani.

Musisz rozumieć powyższe wskazówki aby przystąpić do inwestowania - Obserwuj, Analizuj i Ucz się, Pamiętaj każdy popełnia błędy, błędy na początku Inwestowania są nawet wskazane - TO NAJLEPSZA LEKCJA DLA KAŻDEGO INWESTORA.

Tagi: Kalkulator lokat | Jak grać na giełdzie


Niniejsza strona zawiera prywatne opinie autora i nie może być traktowana jako rekomendacja finansowa w rozumieniu polskiego prawa.

CHMURA SŁÓW: Psychologia gry na giełdzie, jak grać mądrze na giełdzie
© lokaty.e-iq.pl